3 października 2015

I was by your side

Hej,
Sobota, czyli wielki dzień sprzątania, a tak serio to głównie tylko odkurzania, nie istotne.
Tak jak wczoraj przypuszczałam za długo spać mi się nie udało, pierwszy raz zostałam obudzona około siódmej, później jeszcze raz, aż w końcu po ósmej wstałam. Trzy/dwa miesiące temu o tej godzinie, przewracałam się na drugą stronę. Uhm przyzwyczajenie.
Co dzisiaj tam w sumie robiłam? Wstałam, sprzątałam, odkurzałam, czytałam książkę, upiekłam dwie babki i kilka muffinek, byłam przy ognisku, zrobiłam część zadań i mniej więcej ogarnęłam zeszyty, a obecnie jestem tutaj. Co więcej powiedzieć? Zamierzałam zobaczyć jakiś film, ale to chyba niezbyt mi się uda, sądziłam, że jeśli nie w telewizji to na laptopie, ale do tego jakoś nie doszło, aktualnie chcę dokończyć książkę Cztery sekundy do stracenia, a dopiero potem się zobaczy. Ale serio chciałabym zobaczyć ten nowy film Chemia. Jestem po prostu ciekawa.
Piątkowe popołudnia i soboty to najlepszy okres całego tygodnia, co do niedzieli to już różnie, zależy też czy się wyśpię, czy mam dużo rzeczy na poniedziałek, czy muszę się uczyć, a tak to mniej więcej do piętnastej jest w normie, później już zaczyna się czas presji szkoły.
Trochę brakuje mi czasu,  tego powodu akurat chyba najbardziej tęsknię za wakacjami oraz za tym, że praktycznie codziennie wychodziło się na dwór. I tak najlepsze jest to jak niektóre osoby teraz się odsunęły i nie tylko ja to zauważyłam, w sumie to chyba mam trzy pewne osoby z wszystkich z którymi się wychodziło w wakacje. A co z resztą no właśnie. Albo jak już wyżej wspominałam całkowicie się od nas odgrodzili tak jakby znajomi z nowej szkoły byli jedynymi znajomymi albo też są pewne osoby, które nawet by i wyszły, ale mieszkają lekko daleko. Daleko, daleko teraz to mam daleko znajomych, miejscowości, które znam oraz z takich o których istnieniu wcześniej nawet nie słyszałam.
A co teraz? Za chwilę pewnie pójdę pod prysznic, a mam nowy jagodowo muffinkowy płyn do kąpieli, potem pewnie jeszcze trochę poczytam, przejrzę tumblra i pójdę spać.

l-e-a-b-o:

✚ ✚ ✚ via @andicsinger on Instagram http://ift.tt/1KO8XU7

4 komentarze:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.