9 października 2015

It's time for me to take it

Hej,
I znowu nadszedł ten wyczekiwany piątek, co tutaj dużo mówić, ten dzień był trudny, ogólnie cały mój tydzień był wymagający i na pełnych obrotach. Jednak można przetrwać i w sumie się nie pogrążyć, tutaj głównie na uwadze mam oceny. Dzisiaj dostałam piątkę z kartkówki z historii i czwórkę ze sprawdzianu z informatyki. Muszę sobie wypisać wszystkie przedmioty, które kończą mi się w tym roku i nad nimi najbardziej panować. W sumie fajnie byłoby mieć pasek na świadectwie z technikum, będę do tego dążyła, ale jak wyjdzie to dowiemy się w czerwcu.
Jak na razie stoję bardzo dobrze, na razie też dopiero miesiąc chodzimy do szkoły, nauczycieli mniej więcej już znam bardziej, głównie jak oceniają i co cenią, fajnie być chwalonym z w-fu czy też angielskiego.
Dobra, ale dość już o tej szkole, kolejny post i znowu zeszłam na jej temat.
Nieistotne.
Teraz mamy piątek, piątkowy wieczór to najlepszy czas w całym tygodniu.
Jeszcze zapomniałam wspomnieć, że wyszedł dzisiaj nowy album Seleny Revival oraz teledysk do Confident Demi Lovato, w którym gra Michelle Rodriguez. Fajny taki dzień, dużo się dzieje.
Zobaczyłam wredne dziewczyny i nawet spodobał mi się ten film, z tego co pamiętam to chyba kiedyś już go oglądałam, ale mało co kojarzyłam, jedynie końcówkę. Tak teraz myślę czy nie zobaczyć kiedyś drugą część.
Ani wczoraj ani dzisiaj nie wspomniałam jeszcze o wczorajszy meczu, a właściwie meczach, o selfie Roberta Lewandowskiego z chłopcem chyba większość już słyszała, gol ratujący polską kadrę w ostatnich akcjach i ogólnie presja związana z przyszłym meczem, który odbędzie się w niedzielę.
No no, ostatnio to nawet nie miałam czasu pooglądać seriali, uwzględnić mecze i w sumie też napisać jakiegoś bardziej otwartego posta, co tu dużo mówić, na razie tak będzie, co w późniejszym czasie to się zobaczy, ale w tym roku na pewno chcę dociągnąć do 365 postów, czyli tak aby każdego dnia coś napisać, jak na razie mi się to udaje. (A zawsze gdyby coś to mam kilka gotowych postów w wersji roboczej, można powiedzieć takie moje ubezpieczenie)
Podsumowując już znowu mamy piątek, szybko minął ten tydzień.

2 komentarze:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.