25 października 2015

What's wrong with being, what's wrong with being

Hej,
Kolejny dzień, dzisiaj już niedziela, co za bardzo akurat mnie nie cieszy, zwłaszcza, że mamy już wieczór, a coraz bliżej do poniedziałku. Dobrze, że ten weekend mieliśmy dłuższy o godzinę.
Co tak właściwie dzisiaj robiłam? Wstałam, byłam na dworze, czytałam książkę, zobaczyłam ostatni zaległy odcinek serialu i odpoczywałam, potem zaczęłam robić lekcje. Właśnie dopiero co się wykąpałam i będę pisała o heroinie na chemię.
Mniej więcej tak wyglądał mój dzień i szczerze muszę przyznać, że nie jestem gotowa na nowy tydzień. Nadal nie przystosowałam się do tego, że do szkoły jeżdżę autobusem. Za każdym razem przeżywam lekki szok, a w tygodniu jest to dla mnie normalne.
Dzisiaj głównym tematem wszędzie są wybory, szczerze mówiąc gdybym mogła głosować, oddałabym nieważny głos, bo jak dla mnie nie ma na kogo głosować. A lepiej, żeby iść i oddać nie ważny, niż w ogóle nie iść, moim sposobem przynajmniej można było by przekazać coś, mała frekwencja raczej nie pomaga. Ile ludzi tyle zdań, w każdej partii można znaleźć jakiś aspekt, który nie będzie nam pasował, a zwłaszcza, gdy obiecują jakieś naciągane głupoty, brak podatków, ogromne dofinansowania dla rodziców. Bądźmy realistami, lepiej, żeby ktoś patrzył na Polskę taką jaką jest, obiecanki cacanki raczej w niczym nie pomogą. Kierowanie państwem, ustawami, zasobami, zapasami, funduszami jest trudne, a tym bardziej dla obecnych polityków. Od razu mówię, że to tylko moje zdanie, każdy może mieć jakieś swoje, jak dla mnie nie ma czym ani kim się chwalić.
No to co, muszę dokończyć tę notatkę z chemii, przejrzeć tumblra, rozłożyć łóżko i mogę jeszcze pooglądać galę MTV EMA 2015. Chociaż raz mamy jakąś galę rozpoczynającą się u nas o dwudziestej pierwszej, a nie jak to ostatnio było po trzeciej w nocy do szóstej.
Miłego tygodnia czy jakoś tak.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.