8 marca 2016

Alight

Hej,
Wtorek. A tak jakby piątek dla mnie. Gdyż właściwie to dzisiaj kończę ten tydzień nauki. Z powodu rekolekcji. W tym roku będę na nie chodzić, głównie z przymusu, gdybym nie poszła od razu miałabym nieusprawiedliwioną nieobecność, na których na razie mi nie zależy i jak najdłużej wolałabym ich nie mieć. 
Nie zapominajmy, że dzisiaj ósmy marca, co oznacza Dzień Kobiet. Szczerze mówiąc zapomniałam o nim. Dopiero po tym jak koleżanki zaczęły mi składać życzenia zorientowałam się o co chodzi. Kwiaciarnie dziś miały niezły utarg, w sumie to najwięcej kwiatów sprzedaje się w Walentynki, właśnie Dzień Kobiet, Matki, Babci i w wszystkie takie babskie święta.
Chciałabym złożyć wszystkim kobietom tego co najlepsze, zdrowia, szczęścia, wiele miłości, zadowolenia z samej siebie, samych dobrych dni i dużo powodów do uśmiechu. Po prostu tego co najlepsze, bo jaki byłby ten świat bez pięknej płci żeńskiej.
A co tu dzisiaj u mnie? W sumie nic szałowego się nie działo, zwykłe lekcje, zwykły dzień, sprawdzian, kwiatki, odcinek serialu. A miałam zamiar zrobienia wszystkich lekcji. Za chwilę rozłożę łóżko, umyję się i zobaczę odcinek M jak miłość. Później przejrzę tumblra i może zrobię coś do szkoły, choć w to wątpię. Mimo wszystko pójdę spać normalnie. Wczoraj poszłam spać po północy, ale za to byłam strasznie zmęczona. Jutro w końcu mam dopiero na trzynastą. A w czwartek lub piątek z koleżankami będziemy musiały zrobić plakat, a w ten drugi dzień pójdziemy na dwór. W sumie to trzeba byłoby jeszcze dokładnie ustalić. No nic będę się zbierała.
Jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego wszystkim kobietom.
grafika quote, reality, and drugs

2 komentarze:

  1. Chodź już po 8 marca, również składam
    najlepsze i ciepłe życzenia :*
    pozdrawiam cieplutko myszko :*
    ayuna-chan.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.