23 marca 2016

I'm breathing

Hej,
Środa. Zarazem środkowy dzień tygodnia, ale i ostatni dzień szkolny w tym tygodniu. W sumie nie był on taki najgorszy. Dostałam piątkę z ekonomii, a sprawdzian z zagadnień poszedł mi dosyć dobrze, co do wyniku to się okaże później. No nic, najważniejsze, że obecnie mam już wolne. Jutro o siódmej nadal będę spać. O ósmej prawdopodobnie też, ale liczę na to, że mimo wszystko wstanę szybko i postaram się coś zrobić tego dnia. W tym właśnie punkcie zawsze mam rozterkę, wstać wcześnie i coś zrobić, wykorzystać dzień czy też w końcu się wyspać, dłużej poleżeć i praktycznie prawie nic nie zrobić. No cóż, co do jutrzejszego dnia, postaram się być gdzieś pomiędzy. Chcę jednak poczuć tą świadomość dnia wolnego.
A co tu się dziś jeszcze działo? No w sumie mówiąc to nic szczególnego. Wstałam, byłam w szkole, wróciłam, zobaczyłam zeszłotygodniowe Faking it i Awkward, przeczytałam kilka rozdziałów i w sumie to jestem w połowie. Sądzę, że w ciągu najbliższych dni skończę tę książkę.
Za chwilę pójdę na serial, rozłożę łóżko, umyję się, posiedzę trochę, przejrzę wszystkie strony i przeczytam przynajmniej dwa kolejne rozdziały i będę mogła iść spać. No nic, taka spokojna środa. No to miłego wieczoru!

grafika quote, inspiration, and motivation

2 komentarze:

  1. Gratuluję tej piątki. :) Jeju, jak ja się cieszę, że w końcu wolne! Dobry i ten tydzień. Obyś była z jutrzejszego dnia zadowolona. Ja mimo wszystko stawiam na porządne wyspanie się i chciałabym trochę poleniuchować jutro. ;) Również miłego wieczoru! Arleta

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W sumie to mi też się udało pospać trochę dłużej niż zawsze, ale i tak tylko do dziewiątej. Mimo to byłam wyspana. :)

      Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.