4 marca 2016

Another start

Hej,
Piątek.
Czyli zakończył się pierwszy tydzień szkoły po feriach. Tęsknię za długim spaniem, brakiem stresu, nie myśleniu o szkole, zadaniach i ogólnie za wolnością, mogłam robić co chciałam o której chciałam. 
Dziś skończyłam czytać Zostań ze mną (tom 2). Co tu dużo mówić, spodobały mi się książki J. Lynn i to ich łączenie, część wspólna, nawiązanie do postaci z poprzednich części. Oczywiście i tym razem wszystko skończyło się dobrze i dla Calli i dla Jaxa. Oczywiście po jej skończeniu musiałam przeczytać krótkie wtrącone opowiadania The Proposal o zaręczynach Cama i Avery oraz Believe in me o czymś szczególnym i niespodziewanym pomiędzy Olly'm i Britt. Obie opowieści bardzo mi się spodobały, a przy tym uzupełniają zeszłe części. Obecnie mam do przeczytania kolejną część serii Zapomnij ze mną (tom 1). Zobaczymy jak szybko ją skończę.
W sumie to nic więcej dzisiaj nie robiłam. Byłam w szkole, wróciłam, odpoczywałam, czytałam, ćwiczyłam i chyba tutaj kończą się moje wykonane czynności. Myślałam, że może zrobię zadania, a przynajmniej chociaż się rozpakuję, ale jednak mi się nie udało. Przypuszczałam, że zobaczę odcinek serialu, ale z tym również mi nie wyszło, istotne że skończyłam książkę.
Jeszcze bym musiała napisać coś do mojego zeszytu i będzie dobrze. Potem pozostaje mi tylko umyć się, rozłożyć łóżko, przejrzeć parę stron i mogę się kłaść, co dzisiaj akurat będzie spełnieniem marzeń. Lekko mówiąc jestem wykończona.

2 komentarze:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.