29 października 2016

Highstakes

Hej,
Sobota.

No to zaczynamy weekend!

Zacznijmy od tego, że dzisiaj znowu wycinałam dynię i wyszła mi po prostu piękna. Poza tym rano byłam na mieście, a przede wszystkim w rossmannie, mam moją pierwszą maskę do włosów, nową odżywkę do włosów i malinowe masełko do ust.

Obecnie  siedzę z maską na głowie, za jakieś kilka minut będę ją spłukiwać, jutro zobaczymy czy będą jakieś pierwsze efekty. Warto dbać o siebie, tutaj mówię nie tylko o wnętrzu, ale również i o wyglądzie. W tym też o włosach, bo one pierwsze rzucają się w oczy. A poza tym wygodniej i szybciej obchodzi się z zadbanymi włosami.

Nawet tak myślałam o tym, że gdybym ścięła włosy na krótko, do ramion to prawdopodobnie wtedy przefarbowałabym się na blond bądź też na czarno. Jak na razie dalej zamierzam mieć długie włosy, ale mimo wszystko taka myśl przeleciała mi przez głowę. Może za kilka lat spotkam się z tą moją wizją.

Dzisiaj śpimy o godzinę dłużej. Jak dobrze mieć dodatkowy czas w tym długim weekendzie.

Pójdę spłukać maskę, nałożę odżywkę, zobaczę odcinek Dextera i może przeczytam rozdział książki, potem będę mogła iść spać. Liczę na to, że się wyśpię.
grafika dog, netflix, and puppy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.