2 października 2016

We ain’t ever getting older

Hej,
Niedziela.
Wczoraj wieczorem czułam się tak źle, że położyłam się pod kocem na łóżku i tak po prostu zasnęłam, nawet się nie przebrałam. Obudziłam się dwa razy, najpierw o w pół do pierwszej, później o pierwszej, kiedy to wstałam i mniej więcej się umyłam i przebrałam. Cały czas męczył mnie katar. Ogólnie rano już było lepiej, temperaturę mam poniżej tej normalnej i jak na razie nie jest bardzo źle. Mam nadzieję, że jutro będzie znacznie lepiej i katar w szkole nie będzie mnie aż tak bardzo prześladował.

Skończyłam czytać Jeanne Ryan - Nerve

"Uczennica ostatniej klasy liceum dołącza do internetowej gry „Nerve”. Wkrótce odkrywa, że każdy jej ruch jest manipulowany przez anonimowych „obserwatorów”."

Tak wiem dopiero co wczoraj skończyłam serię Pretty Little Liars, a już dzisiaj skończyłam następną książkę. Po prostu Nerve jest strasznie wciągająca, cały czas chciałam tylko ją czytać. O samej książce dowiedziałam się całkiem nie dawno, moja koleżanka coś o niej wspomniała, po tym jak widziałyśmy ją w Empiku. Usłyszałam też o ekranizacji i nawet zobaczyłam zwiastun, po tym jak zobaczyłam w nim Emmę Roberts byłam pewna, że na pewno go zobaczę i aktualnie czekam, aż będzie gdzieś dostępny.
Wracając do książki, opowiada o grze, do której wchodzi Vee. W tej grze, narzucane są jej jakieś wyzwania, które ma zrobić. Zaczyna się od niewinnego oblania się wodą, a kończy na dużo poważniejszych sprawach. Tak jak zawsze nie będę tutaj za dużo spojlerowała, po prostu dzieje się dużo. Drugą połowę książki, po prostu nie mogłam przerwać, liczę na to, że film również będzie bardzo dobry. Ostatecznie ostatnie słowa jakie czytamy, otwierają autorce drogę, która wskazuje, że powstanie druga część. Chociaż co do tego nie jestem taka pewna. Zobaczymy.

Obecnie pozostaje mi już tylko pouczyć się na ekonomię i wok, wypić herbatę, wziąć tabletkę i w sumie mogłabym iść potem spać, ale możliwe, że zacznę jakąś następną książkę. To też zależy od tego jak będę się czuła.
Znalezione obrazy dla zapytania nerve jeanne ryan

2 komentarze:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.