28 października 2016

Needs

Hej,
Piątek.

I znowu kolejny tydzień szkolny dobiegł końca. Jakoś szybko minął mi ten czas. Ogólnie cały październik strasznie szybko mi zleciał. Za nie całe dwa miesiące znowu będą święta, znowu będzie koniec roku.

Szczerze czekam na te osiemnastki z mojego rocznika. Może i nic tak szczególnego się nie zmieni, ale osiemnaście lat ma się raz, tak samo jak i siedemnaście. Moim zdaniem powinniśmy korzystać z tego, że nadal mamy to naście, że nie mamy aż tylu obowiązków, że mamy wsparcie, że nie musimy myśleć o pracy, mieszkaniu, rachunkach, wyżywieniu czy też o utrzymaniu innych osób. Jesteśmy w miarę wolni, mamy swoje ograniczenia, ale patrząc pozytywnie świat stoi dla nas otworem. Teraz tylko większość zależy od tego, czy my też jesteśmy dla niego otwarci.

Ciągłe odliczanie do czegoś na dłuższą metę nie ma sensu, zawsze trzeba będzie robić coś co niekoniecznie się nam podoba, ale to normalne, ucząc się mamy szkołę, pracując pracę, można dużo wymieniać. Jeśli już mam bardzo trudny dzień to patrzę na to, że za kilka godzin będę w domu, w moim przypadku patrzę na to, że będę mogła się z kimś spotkać albo zobaczę nowy odcinek serialu, poczytam książkę.

Na czas nie mamy wpływu, ale na to co zrobimy z nim już mamy. Zawsze można znaleźć pozytywne aspekty, trzeba pocieszać się, myśleć pozytywnie. Strasznie dużo zależy od tego jakie mamy nastawienie.

Jakoś chwycił mi się ten temat, podsumowując: mamy ograniczoną ilość czasu, smutne czekanie do weekendu za dużo nie daje. Dobrze patrzeć najpierw na pozytywny, choć warto też znać negatywne kwestie.

No nic, miłego weekendu, sensownego spędzenia czasu, korzystania z niego.
grafika beach, summer, and luxury

4 komentarze:

 1. Racja,grunt to jakoś sobie radzić,mimo że czasami jest naprawdę trudno!


  http://www.strong-power.pl/
  zapraszam na nowego bloga, jeśli ci się podoba,zapisz się do newslettera!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten czas naprawde szybko leci! <3 xxx

  http://veronicas-veronicass.blogspot.no/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.