1 października 2016

Hello October!

Hej,
Sobota.
I nowy miesiąc: październik!

Skończyłam czytać Sara Shepard Pretty Little Liars - Mordercze

Znalezione obrazy dla zapytania mordercze pretty little liars
"Zawsze będę was obserwować.A.

Aria, Hanna, Spencer i Emily zostały oskarżone o zabicie Alison i wkrótce mają stanąć przed sądem. Wszyscy są przekonani o ich winie. Tylko one wiedzą, że zostały wrobione. Mają coraz mniej szans na uniknięcie więzienia, bo mordercze intrygi A. wciąż stanowią zagrożenie.
W obliczu nieuchronnego dziewczyny zaczynają postępować nierozsądnie i popełniają błędy. Ale to Emily podejmie najbardziej dramatyczną decyzję, która zmieni życie kłamczuch na zawsze."

To już ostatni, szesnasty tom serii. Dopiero co ją skończyłam, a już mi jej brakuje. Na prawdę przez te półtora miesiąca zżyłam się z Kłamczuchami. Seria również dobrze mogłabym się zakończyć na ósmym tomie, ale Sara chciała ją dalej ciągnąć. Czasami wychodziło jej lepiej czasami gorzej. Mimo wszystko miło będę wspominać te książki. Kiedyś chciałabym je przeczytać ponownie. 

W tym tomie najbardziej podobało mi się ukazanie tego, jak zmieniły się dziewczyny. Końcówka jak najbardziej pozytywna i wzruszająca. Nie wiem czy tylko ja, ale po ostatnich rozdziałach, czuję jakby pani Shepard zostawiła sobie otwartą furtkę. Mimo wszystko mam nadzieję, że ta seria już taka pozostanie. Wszystko zostało wyjaśnione, wszystkie sprawy doczekały się swojego końca. No to będę musiała znaleźć sobie nową książkę, żeby jakoś zaleczyć wielkiego kaca po PLL.

Jesień nawet dobrze się nie zaczęła, a ja już mierzę się z katarem. Cały dzień spędzony z chusteczkami. No cóż, obecnie już wzięłam jakieś tabletki, łóżko rozłożyłam. Nawet zaczęłam oglądać "Gdzie jest Dory?", ale nie wiem czy dzisiaj ten film skończę. Poza tym muszę się umyć i chcę przeczytać kilka rozdziałów nowej książki "Nerve".
Znalezione obrazy dla zapytania goodbye september

2 komentarze:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.