29 lutego 2016

Goodbye February

Hej,
Właśnie dzisiaj mamy 29 lutego. Rok przestępny i te sprawy.
A tak poza tym czas na mały żart...Który miesiąc ma w tym roku 29 dni?....Każdy☺
Oprócz tego mamy poniedziałek. Czyli rozpoczynamy nowy tydzień. Ferie 2016 oficjalnie już się zakończyły. Zaczęłam je dosyć pechowo, bo nie zadzwonił mi budzik. Dopiero gdy weszła do pokoju mama i zapytała mnie o której wstaję. Spokojnie odpowiedziałam, że o szóstej osiemnaście, w tym momencie ona poinformowała mnie, że już jest siódma. Tak. Zawsze wychodzę na autobus o siódmej dziesięć. W ciągu dwudziestu minut udało mi się wyrobić, ale na autobus na pewno bym nie zdążyła. W końcu poniedziałek, ale za to nawet się wyspałam, chociaż nadal byłam lekko zmęczona. Wstawanie o dziesiątej, nagłe przerzucenie się na siódmą, to i tak spora różnica.
A jutro prawdopodobnie znowu idę na ósmą, głównie z powodu konkursu z angielskiego. Właśnie dla niego przeczytałam Wichrowe wzgórza. Mam nadzieję, że pytania będą znośne i przede wszystkim będę znała odpowiedzi. Muszę przyznać, trochę się stresuję. Ale zawsze to moje pierwsze podejście, nie muszę wygrać, ale fajnie by było zdobyć ładny wynik.
A co oprócz tego?
Niby byłam dzisiaj w szkole jedynie sześć godzin i kończyłam o trzynastej, ale mimo wszystko dłużył mi się ten dzień. To co ja powiem w czwartek, gdy siedzę w szkole prawie do siedemnastej. Mam nadzieję, że w kwietniu zmieni mi się trochę plan i ten czwarty dzień tygodnia jakoś się ustatkuje. Bez czwartych klas będzie znaczniej mniej osób w szkole. A za trzy lata to ja będę kończyła technikum.
Dobra, no to zrobię zadania, pouczę się, rozłożę łóżko, poćwiczę, umyję się, powtórzę sobie wszystko, oglądając serial. Później posiedzę trochę, poprzeglądam wszystkie strony i będę mogła iść spać. Obecnie kładzenie się o dziesiątej/jedenastej to dosyć późno. Ale nie ma możliwości żebym zasnęła szybciej. Może po kilku dniach, gdy to już będę strasznie zmęczona. Zobaczymy.
No to miłego wieczoru i nowego tygodnia.

grafika book, room, and home

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.