9 lutego 2016

Let alone that it would be you

Hej,
Wtorek.
Wróćmy najpierw do wczorajszego dnia. Nie zdążyłam wrócić na serial, ale przynajmniej zobaczyłam krótki urywek u kogoś przed okno. No ale przynajmniej fajnie spędziłam czas na dworze.
A co dzisiaj? W sumie to nie działo się nic specjalnego. Oficjalnie osoby chodzące do szkoły z województw: śląskiego, podkarpackiego, pomorskiego, lubelskiego i łódzkiego, piętnastego lutego prześlą z łóżka szczere pozdrowienia z łóżka, kiedy to już wszystkie inne województwa będą chodziły do szkoły.
Dobrze, że zrobiłam referat z religii już w zeszły weekend, przynajmniej teraz nie muszę się z nim męczyć. Dzisiaj jeszcze nie muszę się za bardzo uczyć, ale jutro to będzie coś, na czwartek w sumie mam referat z geografii, zadanie z ekonomii, kartkówkę z chemii i sprawdzian z informatyki. Tak po prostu świetnie, ale wtedy będzie mnie trzymać myśl, że został już tylko piątek. Ale z drugiej strony skoro czekanie na te ferie mija dosyć szybko to co dopiero będzie z samymi feriami. Pierwszy tydzień będzie długi i fajny, ale za to drugi będzie się pomniejszał, co nie będzie najlepszym uczuciem. Ale najważniejsze to cieszyć się z danego momentu i nie wybiegać niepotrzebnie w przyszłość.
Dobra, no to zbiorę się, spakuję, rozłożę łóżko, umyję się, zobaczę serial, trochę posiedzę i
mogłabym iść spać. Bo już od niedzieli jestem strasznie zmęczona, a dodatkowo się nie wysypiam. A każdego dnia mówię sobie, że pójdę spać znacznie szybciej.

fahdes:

“Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside in a cloud of smoke, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming “Wow! What a Ride!”  Hunter S. Thompson, The Proud Highway: Saga of a Desperate Southern Gentleman, 1955-1967

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.