29 kwietnia 2016

All the promises I made

Hej,
Piątek.
Nareszcie ten ostatni dzień szkoły. Obecnie świętuję długą przerwę majową.
Co tu dzisiaj robiłam? Wstałam, byłam w szkole, przesiedziałam sześć godzin i wróciłam do domu już o czternastej. Dobrze kończyć o godzinę szybciej. Przy tym po raz pierwszy poczułam się jak w High School Musical, kiedy to wszyscy odliczali do wakacji, u nas raczej nie są to wakacje a majówka. Ale zawsze tydzień wolnego, to się liczy.
Oprócz tego byłam na dworze, wróciłam, zobaczyłam odcinek Gry o tron i ostatnie odcinki Faking it i Awkward, Jane the Virgin. Czyli po prostu oglądam wszystko. Jakby tak podliczyć wszystkie seriale które oglądam to zbierze ich się całkiem dużo.
Obecnie już nic nie zamierzam robić, rozłożę łóżko, umyję się i kontynuuję oglądanie filmu Odzyskać córkę. Jestem dokładnie w połowie, pozostało mi jedynie czterdzieści minut. Typowa tematyka, brak głębszych wątków, ale zawsze coś innego.
No nic, oficjalnie uważam tegoroczną majówkę za rozpoczętą. Miłego wolnego, a maturzystą szczęścia i złamania długopisu.
grafika funny, king, and bugs bunny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.