28 kwietnia 2016

in me, in me

Hej,
Czwartek.
Nawet dzisiaj, kiedy to miałam osiem godzin snu i tak się nie wyspałam. Liczę na to, że w ciągu następnego tygodnia uda mi się chociaż trochę odespać ostatnie dni.
W sumie to prawda, że jak nauczyciel zostawia uczni samych to powstaje jeden wielki bajzel. W którym oczywiście sama też uczestniczyłam. Zacznijmy od tego, że tak właściwie nie wiem po co szłam dzisiaj do szkoły. Pierwsze trzy lekcje praktycznie tylko siedziałam, informatyka i dwa zastępstwa. I tak najlepsza była fizyka, gdzie zaczęliśmy rzucać się gumką. Jednak w momencie gdy dosyć mocno uderzyła telewizor można było wyczuć nutę grozy, która i tak po chwili minęła. Ale jeszcze nigdy nie odbijałam gumki zeszytem. Oprócz tego życzliwe dzieci oblewały się wodą, po czym ją ścierały. Taka elitarna najlepsza klasa szkoły, no pewnie. Przynajmniej było śmiesznie. Jutro lekcje prawdopodobnie będą wyglądały podobnie, rozdanie świadectw czwartoklasistą. Nie narzekam, dzięki temu wracam do domu o godzinę szybciej.
Co tam jeszcze dzisiaj? Mam nadzieję, że wróciłam do domu ze szkoły o w pół do osiemnastej po raz ostatni. Od dziewiątego maja mam mieć nowy plan, liczę że zmieni mi się na znacznie fajniejszy.
No to wróciłam do domu, dokończyłam odcinek Gry o tron, trochę posiedziałam, zaczęłam kolejny odcinek. I już po dwudziestej, a nawet się nie spakowałam, ani nie zrobiłam zadania na jutro. Mimo wszystko pani z matematyki zawsze daje zadania. W sumie to jestem ciekawa czy na majówkę też coś zada.
No nic, aktualnie mam zamiar zrobić to co muszę do szkoły, zebrać się, rozłożyć łóżko kontynuować rozpoczęty odcinek Gry o tron, posłucham kolejny raz najnowszej płyty Beyonce Lemonade, umyję się i pewnie będzie już godzina pójścia do łóżka. W końcu jutro na ósmą.
Podsumowując pozytywny dzień
grafika brave, gold, and planner

2 komentarze:

  1. Ja też ostatnio się nie mogę wyspać.

    Poklikasz w linki na dole? Odwdzięczam się :)
    http://bedifferent-ania.blogspot.com/2016/04/q.html

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.