14 kwietnia 2016

That's when we uncover, cover, cover

Hej,
Już wróciłam z Wrocławia. Podsumowując podobała mi się ta wycieczka.
Pierwszy raz we Wrocławiu, pierwsza podróż pociągiem, pierwsza podróż tramwajem, pierwsza wizyta w Starbucks;ie, pierwsza rozmowa z zagranicznymi osobami (studentami z Rumunii i Włoch), którzy po prostu podeszli do nas na rynku, kiedy to byłyśmy głośne przy robieniu zdjęć, dwie noce z minimalną ilością snu,trzy świetne, ale męczące dni i wielki powrót do domu. W sumie ta rozmowa po angielsku dała mi ogromną satysfakcję, że gdybym teraz znalazła się w anglojęzycznym kraju poradziłabym sobie, dobrze rozumiałam i odpowiadałam, chociaż tylko ja i inne dwie koleżanki rozmawiałyśmy. A najlepsza była kwestia M. "we have time to...dwudziesta druga". Fajne było to, że jak jednej umknęło jakieś słowo, inna wtrącała je do wypowiedzi. Później spotkałyśmy innych gości, ale oni jakoś nie za bardzo chcieli wdać się w gadkę, chociaż my można powiedzieć zmuszałyśmy ich do odpowiedzi. No cóż, nie każdy musi nam odpowiadać, ale miło by było.
Ogólnie noce były najlepsze, dni też były fajne, nagrany stosunek lam w ZOO, lemury i ich puszyste ogony, które chciałabym pogłaskać, Hydropolis, kolejkowo, Hala stulecia i zajęcia z drukarek 3D.
Dzisiejszy dzień był szczerze mówiąc trudny do zniesienia, głównie z powodu lekcji do szesnastej czterdzieści i nudnych lekcji. Jutro w sumie nie będzie lepiej, na siódmą idę poprawić kartkówkę z matematyki, gdzie przez głupi błąd albo źle przepisałam z tablicy albo źle spojrzałam, ale to była kwestia spojrzenia na dany wzór i wypisania a bez żadnego liczenia, oczywiście dostałam złą ocenę, a przecież umiem to. Strasznie chciałabym zyskać piątkę, która podwyższyłaby mi średnią.
No nic dochodzi jedenasta, w końcu to czas, żeby iść spać i wstać o szóstej. Przynajmniej potem nie będę sama siedziała w szkole.
Podsumowując Wrocław był fantastyczny!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.