19 kwietnia 2016

On your shoulder - on your shoulder

Hej,
Wtorek.
Nadal nie zdaję sobie sprawy z tego, że tydzień temu byłam we Wrocławiu. Z jednej strony czas mija tak szybko, a za to z drugiej strony jest wolny. Co tu dużo mówić, wszystko zależy od naszej sytuacji i perspektywy.
A co tu dzisiaj się działo? No w sumie to nie za dużo. Byłam w szkole, jako jedyna klasa ze szkoły byliśmy w bibliotece na rozmowie dotyczącej 73. rocznicy powstania w getcie warszawskim. Szczerze mówiąc było trochę nudno. Po tym spotkaniu wracaliśmy do szkoły moja grupa (druga) na dwa niemieckie, a grupa pierwsza na jedną pracownię. Jednak oni wymyślili, że posiedzą sobie w piwnicy i przyjdą na pół lekcji. Nie udało im się, pani przyszła do nas na rozpoczętą już lekcję z zapytaniem co z nimi, po chwili wróciła z wicedyrektorką. Chciałabym słyszeć ich rozmowę z panią, kiedy to już po zawiadomieniu, przyszli na lekcję. Nie zazdroszczę im, trzy następne lata mają lekko przegrane. Mam nadzieję, że nie przejdzie to na reputację drugiej grupy.
Zobaczyłam dwa odcinki Gry o tron, i muszę powiedzieć, że ponownie zmieniam zdanie o bohaterach. Przede wszystkim o Januszku (imię z parodii) nie wiem jak się nazywa w serialu, więc pozostaję przy takim imieniu. Uwielbiam Snowa i polubiłam Aryę [Arię]. Dalej w to nie wierzę, że spodobał mi się taki serial, zawsze myślałam, że tematyka historyczna, waleczna to nie mój klimat, a jednak. Obecnie za dużo nie mogę powiedzieć o nim, jednak od początku czuje się, że tytuł serialu roku nie przypadł tutaj bez powodu.  
Za chwilę zrobię zadania, spakuję się i będę musiała trochę pouczyć. Potem rozłożę łóżko, umyję się i trochę posiedzę, po czym pójdę na m jak miłość.
Zeszłej nocy znowu nie potrafiłam zasnąć, przez co większą część nocy spędziłam na przewracaniu się z jednej strony na drugą. Nie wiem czym jest spowodowane takie moje zachowanie, jedynie liczę na to, że jak najprędzej mi to przejdzie i będę mogła normalnie się wyspać.

grafika food

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.