26 kwietnia 2016

as if I was human

Hej,
Wtorek.
Dobrze, że dzisiejszy dzień już minął. Jakoś za bardzo nie przypadł mi do gustu. Zaczynając od tego, że na każdej lekcji dziś coś było. Poza tym cały dzień było mi strasznie gorąco z przejawami zimna. A gdy wróciłam do domu to już tylko leżałam pod kołdrą, bo było mi znowu za zimno. Przespałam w sumie jakieś dwie godziny. Później było już lepiej, wstałam i chciałam kontynuować odcinek Gry o tron, wchodzę na moją stronę i patrzę, że wszystkie odcinki zostały usunięte. Mam nadzieję, że jakimś cudem one wrócą albo znajdę nową taką stronę. No nic najwyżej dokończę ten sezon po angielsku, a następny odcinek postaram się już znaleźć z polskim lektorem.
W sumie to nie mam tutaj dziś za dużo do powiedzenia, bo nic szczególnego nie robiłam, spałam, leżałam. Głowa nadal mnie boli, liczę na to, że jednak jutro będę się czuła normalnie. Moja koleżanka ostatnie trzy dni czuła się podobnie. Chcę jak najszybciej pozbyć się tego odczucia.
No nic, spakowałam się, zrobiłam zadanie. Zobaczę do końca m jak miłość, umyję się, posiedzę trochę albo i nie, a potem pozostaje mi tylko sen. Może w końcu się wyśpię.
grafika fruit, food, and healthy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.