22 kwietnia 2016

We could build a universe right here

Hej,
Piątek.
Nareszcie ten dzień.
A co tu dzisiaj, zacznijmy od tego, że miałam na godzinę później, bo wypadła mi jedna lekcja. Przynajmniej mogłam spać o godzinę dłużej. Oprócz tego nie było jeszcze jednej lekcji. Tak szczerze mówiąc dziś miałam ich jedynie trzy.
Byłam też na dworze. W sumie dawno już nie spotkaliśmy się w takim wielkim gronie. Mimo wszystko tęsknię za tymi głupimi tekstami z gimnazjum. Dopiero co wróciłam do domu i muszę powiedzieć, że tęsknię za tymi ludźmi. No ale zawsze możemy się spotkać właśnie tak jak dziś. Jeszcze tylko czekać, aż ktoś zrobi prawo jazdy i będzie znacznie prościej. Kolejnym takim słaby aspektem jest miejsce, las czy miejsce przy szkole to nigdy nie będzie to samo co jakaś ciepła knajpa czy też restauracja.
A co tu jeszcze dziś robiłam? Dokończyłam jeden odcinek Gry o tron i zaczęłam kolejny, który liczę skończyć jeszcze w dniu dzisiejszym. Tak czy inaczej jutro sobota, zero nauki i dzień wolny. Tyle dobrze.
No nic, dokończę ten odcinek, jeszcze trochę posiedzę i będę mogła iść spać. W końcu sobota, na którą nie muszę mieć ustawionego budzika.
grafika passport, girl, and travel

2 komentarze:

  1. Ahh, też uwielbiam ten dzień, w którym mój budzik jest wyłączony, hah ;)

    Nowy post - zapraszam!
    Zaobserwuj jeśli ci się spodoba! ;)
    MÓJ BLOG-KLIIK

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.