10 maja 2016

And as much as I'd like to feel like I belong here

Hej,
Wtorek.
Dzień praktycznie już minął.
Zacznijmy od tego, że pochwalę się trochę. W marcu, zaraz po moich feriach, był konkurs z angielskiego FOX. Przyszły wyniki, jak szkoła zajęliśmy pierwsze miejsce w powiecie, a ja jako osoba trzecie miejsce, przy czym od pierwszego dzieliło mnie tylko jakieś trzy i pół punktu. Jak na pierwszy taki konkurs poszło mi bardzo dobrze. Dodatkowo, że za złe odpowiedzi były odejmowane punkty.
W sumie to za dużo dzisiaj nie zrobiłam. Głównie tylko siedziałam w szkole, wróciłam do domu, przepisałam biznesplan na podstawy przedsiębiorczości i wyszłam na podwórko. Obecnie musiałabym zrobić zadania, a potem się spakować. Chciałabym też zobaczyć chociaż część kolejnego odcinka Gry o tron, przeczytać rozdział książki, rozłożyć łóżko i umyć się. W sumie to mam jeszcze jakieś pół godziny czasu na to wszystko. Zobaczę M jak miłość i pozostanie mi jeszcze jakaś godzina dla mnie.
Rano kiedy przyszłam do szkoły, nie wiem jak, ale uderzyłam palcem o okno. Dzięki czemu paznokieć u małego palca zaszedł mi krwią, ale nie złamał się. Co dziwne, nadal mnie boli. To trzeba po prostu umieć.
I znowu nie mam za dużo do powiedzenia. Najważniejsze, że w końcu przyszło ciepło. Rano nawet nie potrzebowałam swetra podobnie wracając do domu. Chwilę temu wyszłam na dwór, myślałam, że w krótki spodniach będzie mi zimno, a mimo wszystko nie było.
Dzisiejsza najlepsza sytuacja, to moment kiedy nauczycielka mówiła, że za tydzień raczej nie będziemy mieć lekcji, bo będzie na maturach. A koleżanka od razu z takim wielkim pytajnikiem 'na mazurach!?' Jej 'niedosłyszałam' albo 'jo cie nie rozumia' również wygrywa.
No nic, zacznę się zbierać, zawsze chciałam mieć moc zatrzymywania czasu.

grafika bed, room, and bedroom

2 komentarze:

  1. Gratuluje konkursu :)
    Świetny blog oczywiście obserwuje :)

    http://fashiooonforever.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.