28 maja 2016

Fame and gold are nothing you can be sure

Hej,
Sobota.
Wstałam dzisiaj o dziesiątej, choć myślałam, że jest dopiero dziewiąta. Tak czy inaczej była zwykła sobota. Wstałam, zebrałam się i zaczęłam sprzątać. Dosyć długo mi to zajęło, ale przynajmniej znowu mam czysto w pokoju. Najważniejsze, że pozbyłam się pająka, którego zabiłam parę dni temu, po czym nie mogłam go znaleźć, a właśnie wczoraj zauważyłam że wisi na kwiatach. Tych kwiatów też już nie mam w pokoju. (Po prostu przekwitły). Później jeszcze umyłam auto. Po czym od czternastej zaczęło grzmieć, co utrzymywało się do samego wieczora, kiedy to trochę popadało. Wczoraj w nocy błyskało się, dzisiaj grzmiało, no nieźle ta "burza" podzieliła się na dwa dni.
W zeszłym poście wspominałam o pewnej dziewczynie, ale nie rozwinęłam tego tematu. Wciągnęłam się wczoraj w kanał na Youtubie od Julii Kobus. Czyli dwudziestojednoletniej dziewczyny, która mieszka we Francji, a dokładniej w Paryżu. Jest mamą dwuletniego Alex'a, posiada psa Maxa i na prawdę jest ciekawą osobą. Przede wszystkim pozytywnie szaloną, optymistyczną, po prostu zaraża entuzjazmem. Od razu jakoś lepiej na duszy. A przy okazji regularnie dodaje filmiki, nie wymyśla jakichś skomplikowanych rzeczy, pokazuje swoje życie. Szczerze, bardzo chętnie osobiście poznałabym Julię. Życzę jej jak najlepiej i jestem dumna z niej, chociaż dowiedziałam się o niej dopiero wczoraj. Ale na prawdę jest tak pozytywną osobą, że będę o niej pamiętała kiedy pojawi mi się jakiś gorszy dzień. Oprócz tego Julia uzyskała kolejnego obserwującego.
Co tu jeszcze robiłam? Czytałam książkę Miłość i kłamstwa. Jest to połączenie dwóch historii, które przewiduję, że będą miały wspólny punkt, ale jak na razie jeszcze go nie widziałam, a raczej nie przeczytałam.
Dzisiaj już nic szczególnego nie będę robić, zbiorę się, umyję, przeczytam z dwa rozdziały i pójdę spać.
grafika grunge, aesthetic, and girl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.