23 maja 2016

What color is your life?

Hej,
Poniedziałek.
W sumie to zostały już tylko cztery poniedziałki w tym roku szkolnym. Pewnie i tak rano każdego z nich, nie będzie mi się chciało wstawać. Ale zawsze to i tak o dzień mniej, o tydzień mniej.
Co tu się jeszcze działo? Sprawdzian z ekonomiki poszedł mi nawet dobrze, przynajmniej taką mam nadzieję. I w końcu zrozumiałam kiedy liczy się marżę itd. "od stu" i "w stu". Raczej nie powinno być źle.
Wczoraj wieczorem leciał film "Trzy metry nad niebem". Niestety nie oglądałam go od początku i jedynie widziałam mały urywek blisko końca, po czym zgubił mi się dostęp, a telewizjada akurat nie działała. No nic, zobaczyłam go dzisiaj w całości. Fajnie przypomnieć sobie coś co czytało się i oglądało rok temu. Historia Babi i H ma w sobie coś szczególnego, tak że strasznie mi się podoba i zawsze będę miała łzy w oczach podczas śmierci przyjaciela i momentów kiedy główny bohater płacze. Ostateczne rozejście bohaterów zawsze jest dla mnie nie zrozumiałe. Dlaczego ona to zrobiła, dlaczego ona go obwiniła. dlaczego!?
No nic, już rok temu słyszałam o kontynuacji i trzeciej części książki. Niestety jakoś nadal ona nie wyszła, ale mam nadzieję, że jednak się ukaże.
Zobaczyłam odcinek Gry o tron i w sumie to pozostał mi jeden do bycia na bieżąco, jutro będą już dwa, które raczej zobaczę w tym tygodniu. Mimo wszystko wolę oglądać z opóźnieniem, dzięki czemu odpowiedzi na pytania danego epizodu mam od razu i nie muszę czekać tygodnia. Poza tym lubię oglądać seriale wtedy kiedy ja chcę, a nie według ustalonych godzin. Mimo wszystko wtedy musiałabym oglądać od razu, bo w szkole pewnie pojawiłby się jakiś spojler. Zawsze się pojawiają, tylko kilka zeszłych tygodni byłam daleko w lesie, obecnie już nie.
W sumie to dzisiaj nie muszę już za dużo robić, spakuję się, zrobię zadania. Potem rozłożę łóżko, umyję się i zobaczę M jak miłość. Później pozostaje mi już czas wolny, a w tym czytanie książki. Jeszcze tylko wyjdę na podwórko.
grafika home, house, and interior

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.