19 maja 2016

And when you feel that everything is lost

Hej,
Czwartek.
Ostatnio wspominałam o sprawdzianie z ekonomii, dostałam z niego piątkę, dzięki czemu i na koniec mam czyste pięć.
W sumie nic szczególnego się dzisiaj nie działo. Ale za to wczoraj było śmiesznie, tylko zapomniałam o tym wspomnieć. Zacznijmy od tego, że była to nasza ostatnia lekcja po piętnastej. Postanowiliśmy całą grupą się schować do ciemnego wąskiego korytarza obok sali. No nic, siedzimy tak strasznie cicho, po czym usłyszeliśmy czyjejś kroki. Okazała się to być pani sprzątaczka. Wytłumaczyliśmy jej wszystko i nic poszła dalej. Za chwilę przyszedł pan rozejrzał się, jednak nie spojrzał w bok, zapytał się pani sprzątaczki, gdzie my jesteśmy, a ona na to tylko coś w stylu "może się pozłościli i sobie poszli", po czym od razu do nas podeszła i informowała nas o postępach nauczyciela. Sama się wkręciła w ten nasz plan. Po jakichś dziesięciu minutach nauczyciel wrócił i tym razem już nie mogliśmy wytrzymać ze śmiechu. Wychodzą z klasy, pani sprzątaczka znowu była na korytarzu. Przynajmniej jedna taka fajna i miła, zdobyła sobie to, że będę się z nią witała. I nie tylko ja. Niektóre woźne są po prostu groźne. Choć w mojej obecnej szkole, nie są aż takie złe.
No to co. Wróciłam do domu, odpoczęłam, zobaczyłam dwa odcinki Gry o tron. I obecnie pozostał mi już tylko ten dziesiąty do skończenia piątego sezonu. Trzeba przyznać działo się. Nie chcę tutaj nikomu spojlerować, więc też nie powiem otwarcie co. Ale dużo rzeczy mnie zszokowało. Pojawiły się nowe wątki i na prawdę jestem ciekawa jak rozwiążą się dane problemy już w następnym odcinku. Jeszcze parę odcinków i będę na bieżąco.
Co tu muszę dziś jeszcze zrobić? Spakować się i przede wszystkim pouczyć na historię. Bo normalnie z lekcji niczego nie pamiętam. Kolejny ciekawy i urokliwy wieczór. Później rozłożę łózko, umyję się i przeczytam kilka rozdziałów książki. Potem pozostaje mi już tylko iść spać. Jutro kolejne osiem godzin od ósmej rano w szkole.
grafika quote, love, and soul

2 komentarze:

  1. gratuluję piątki!:)
    Zapraszam do mnie, zaczynam przygodę z blogowaniem po raz kolejny./ szaanela.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.