29 kwietnia 2017

And I know that you’re up toni­ght

Hej,
Sobota.

Wczorajsza noc - półmetek, był w zupełności udany.

Praktycznie całą noc tańczyliśmy, śmialiśmy się, ale bez żadnej dramy by się nie obyło, podobnie z osobami, które przesadziły z piciem. Ostatecznie wróciłam do domu po czwartej, przy tym jeszcze zbieraliśmy wszystkie rzeczy, o których zapomniały osoby z naszej klasy. A trochę tego się zebrało. Tak czy inaczej mój półmetek będę dobrze pamiętać. A jeszcze na pewno wielokrotnie będziemy o nim rozmawiać.

Skończyłam oglądać - To tylko seks

"Para przyjaciół postanawia uprawiać seks bez zobowiązań. Sprawy komplikują się, gdy jedno z bohaterów zaczyna się angażować emocjonalnie."

Film to taka romantyczna komedia, którą naprawdę dobrze się ogląda. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć coś lekkiego i przyjemnego - to To tylko seks idealnie pasuje.

Obecnie już się umyłam, za chwilę rozłożę łóżko, zacznę następny odcinek Victoria bądź kolejny rozdział książki. A w końcu pójdę spać, bo mimo wszystko nie odespałam dzisiejszej nocy.
grafika cat, eyes, and animal

2 komentarze:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.