30 kwietnia 2017

Goodbye April!

Hej,
Ostatni dzień kwietnia.
Niedziela.

Ale trochę inna, bo jutro nie idę do szkoły, jak dobrze mieć tyle wolnego. Przy tym jednak będę musiała ruszyć się z domu na wykłady z prawa jazdy, chyba o tym nie wspominałam, a mam już profil kierowcy i aktualnie jestem zapisana na kurs, a pierwsze wykłady mam we wtorek.

Dzisiejszy dzień był taki dosyć luźny, oglądałam serial, byłam na mieście, wróciłam, leżałam i aż czekam kiedy w końcu pójdę do łóżka i się wyśpię. 
_____________________________________________________

Skończyłam pierwszy sezon Victoria

Znalezione obrazy dla zapytania victoria serial

"Królowa Wiktoria wstępuje na tron Anglii w wieku 18 lat. Wychodzi za księcia Alberta i rodzi pierworodną córkę."

Zanim zaczęłam ten serial, poważnie się zastanawiałam, czy oby na pewno serial, który zawiera w sobie elementy historyczne będzie dla mnie. Jednak na szczęście dla mnie nie ma w nim takiej czysto przekazanej historii, za to więcej jest codziennego życia królowej Wielkiej Brytanii - Victorii. Jeśli ktoś zapytałby się mnie czy warto zobaczyć ten serial, jak najbardziej powiem, że tak, strasznie mi się spodobał. Ma tylko osiem odcinków i obecnie czekam na drugi sezon. Nawet nie wiem czemu aż tak bardzo zaciekawiły mnie losy monarchii. Serial nie cieszy tylko samymi przedstawionymi zdarzeniami, ale również scenerią, kostiumami, czasami aż sama chciałabym być chociaż przez dzień taką Victorią.

Obecnie będę musiała znaleźć sobie nowy serial i nawet myślałam, żeby wybrać coś w podobnej tematyce, zobaczę.

Aktualnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać, bo jestem naprawdę zmęczona, praktycznie drugą noc nie przespałam. Mam za mało snu, dobrze, że przynajmniej jestem tego świadoma. 

2 komentarze:

  1. Seriali nie oglądam zbyt dużo. Zazwyczaj oglądam filmy :)
    Miłych wykładów :)
    MÓJ BLOG
    KONKURS

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.