16 kwietnia 2017

I might do a lit­tle time

Hej,
Niedziela.
Święta.
grafika easter, eggs, and gold

Szczerze mówiąc nigdy nie wiem kiedy, w którym momencie rozpoczynają się święta. Z Bożym narodzeniem wcale nie jest łatwiej chciałoby się śpiewać kolędy już na początku grudnia, a potem okazuje się że za dzień Wigilii nie czuję tego nastroju. Wszystko też zależy od tego jak się czuję, czy jestem szczęśliwa.

Z Wielkanocą bym powiedziała, że jest jeszcze trudniej, w tym roku świętuję już od przynajmniej tygodnia, nie wiem jakoś specjalnie nigdy nie lubiłam "zajączka". Ale z racji tego, że obecnie mamy ten czas to przyjmuję to do świadomości, fajnie mieć kilka dni oddechu od szkoły.

___________________________________________________________

Skończyłam oglądać Spadaj, tato

"Kiedy urząd podatkowy ustala ostateczny termin spłaty długów spłukanemu Donny'emu nie pozostaje mu nic innego, jak wprosić się na ślub dawno niewidzianego syna."

Moje koleżanki już rok temu polecały mi ten film, ja byłam do niego raczej sceptycznie nastawiona, głównie przez negatywne opinie na filmwebie. Ale z racji tego, że wczoraj leciał on w telewizorze i widziałam krótki urywek to postanowiłam go wyszukać, jak zobaczyłam, że gra tam Leighton (Blair z Gossip Girl) to już wiedziałam, że go zobaczę.
I szczerze mówiąc nie żałuję tej decyzji, jak najbardziej warto go zobaczyć i nie patrzeć na opinie innych. Od teraz nawet jeśli coś będzie źle ocenianie, ale będę chciała to zobaczyć, to zobaczę.

____________________________________________________________

Skończyłam oglądać 17 Again

"Rozczarowany swoim życiem Mike chciałby cofnąć czas. Niespodziewanie budzi się i odkrywa, że znów ma siedemnaście lat."

Tutaj znowu decyzja podjęta przez to, że leciał dziś w telewizji i widziałam urywek. Kilka lat temu chciałam go zobaczyć, a potem po prostu zapomniałam.
Ten film jest świetny, po prostu polubiłam większość postaci od razu, spodobał mi się sposób przedstawienia tego powrotu do liceum Mike'a. Jego relacje z jego dziećmi, żoną i innymi osobami ze szkoły tykały mnie od środka. Myślę, że w przyszłości jeszcze raz zobaczę ten film, tym bardziej że obecnie mam znowu siedemnaście lat.

____________________________________________________________

Pogoda raczej nie powala, a z racji że większość osób chce spędzić te dni z rodziną też nikogo nie wyciągam na dwór, deszcz też raczej temu nie sprzyja. Jutro w dodatku lany poniedziałek, więc będzie mokro. Tylko tyle mogę o tym dniu powiedzieć.

No to wracam do książki, później umyję się i może zacznę albo chociaż wybiorę następny film.
grafika bunny, easter, and spring

2 komentarze:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.