23 kwietnia 2017

I swear I wish some­body would tell me

Hej,
Niedziela.

Czyli dosyć wolny dzień, w sumie to za dużo nie robiłam. Głównie siedziałam w domu z uwagi na to, że co chwilę zmieniała się pogoda - padał deszcz, śnieg, wiał wiatr, a potem świeciło słońce. Ale przynajmniej napisałam kartki z ekonomii, zrobiłam paznokcie i zobaczyłam film. A przy tym odpoczęłam i po prostu miałam wolny czas.

Skończyłam oglądać - Pamiętnik

"Stary mężczyzna czyta chorej na Alzheimera kobiecie pamiętnik opisujący historię miłości dziewczyny z zamożnego domu i ubogiego pracownika tartaku."

Jak najbardziej spodobał mi się ten film, może nie wzruszyłam się na nim jakoś specjalnie, ale mimo wszystko to fajny romans i jednak jakiś dreszcz poczułam. Po prostu fajny seans na niedzielne popołudnie czy też wieczór. Spotkałam się z masą komentarzy, że książka jednak lepsza, ale co do tego za dużo nie mogę powiedzieć.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się, spakować, pouczyć jeszcze trochę i w końcu iść spać. Na szczęście już tylko tydzień i mamy przerwę majową.
Znalezione obrazy dla zapytania pamiętnik

2 komentarze:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.