27 kwietnia 2017

Then I heard you was tal­kin’ trash

Hej,
Czwartek.

Dokładnie za trzy miesiące będę pełnoletnia, a moje podwórko będzie jednym wielkim bałaganem. A jak będzie dokładnie to dowiem się z czasem. Jakoś dalej do mnie to nie dociera, że za chwilę będę już prawnie dorosła.

Dzisiaj byłam u lekarza na badaniu do prawa jazdy, wszystko poszło po mojej myśli, a następne badanie będę miała w 2032 roku, czyli kiedy będę miała ponad trzydzieści lat. Będę stara. Jutro jeszcze z rana idę wyrobić profil kierowcy i od razu z dokumentami do mojego ośrodka. Może nawet zdążę na pierwszą lekcje, zresztą zobaczy się.

Już jutro też będzie mój półmetek, z tego powodu kończę szybciej, będę miała jakieś dwie godziny, aby się przygotować i po siedemnastej już będę wychodzić z domu. O której wrócę jak na razie nie wiem, na pewno nie szybko.

Obecnie już się umyłam, łóżko rozłożyłam, zostało mi się spakować, a potem przygotować torebkę na jutro i wkrótce też iść spać, co raczej też za szybko nie będzie miało miejsca, bo już teraz jestem dosyć podekscytowana jutrzejszym całym dniem.
grafika starbucks and unicorn

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.