1 kwietnia 2017

Hello April!

Hej,
Sobota.
Pierwszy dzień kwietnia.
Prima Aprilis.

Mój dzisiejszy dzień był dosyć produktywny, praktycznie cały czas miałam co robić. I obecnie czuję się naprawdę zmęczona.

Zaczynając od wyjazdu na miasto, zakupach, sprzątaniu, odkurzaniu i kończąc na oglądaniu filmów. Jakiś dobry rok nie miałam na sobie jeansów, ale to się zmieni bo od dziś posiadam jedną, idealną, czarną parę. Poza tym jeszcze krótkie spodenki i dwie bluzki. A przy tym pół dnia nie moje. Ale było fajnie i serio lubię kupować nowe rzeczy.

Skończyłam oglądać Kocha, lubi, szanuje

"Idealne życie Cala Weavera rozpada się, gdy dowiaduje się, że żona go zdradza. Po kilkudziesięciu latach znowu umawia się na randki. Pomaga mu w tym młody Jacob."

Jak najbardziej ten film jest komedią, jedna z przedostatnich scen powaliła mnie na łopatki. Mogłabym zobaczyć ją jeszcze raz. Jak najbardziej polecam każdemu zobaczyć ten film. Nie mam nawet do czego się doczepić. Nie spodziewałam się za wiele od tego seansu i jak najbardziej jestem zadowolona.
_______________________________________________

Skończyłam oglądać Zaginiona dziewczyna

"Ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez swą siostrę postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę."

Szczerze mówiąc dalej myślę nad tym jak zakończył się ten film. Ogólnie mówiąc historia jest naciągana i Nickowi udało znaleźć sporo dowodów na to jak było naprawdę. Ale no cóż. Nie wiem, trudny film, pozostawia po sobie jakiś kiepski posmak. Po prostu trzeba zobaczyć go samemu i ocenić według siebie - jak dla mnie wcale to nie jest taki świetny film.
_______________________________________________

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się, rozłożyć łóżko i zrobić przynajmniej jakąś część zestawów na matematykę, bo jutro z wszystkim się nie wyrobię. Prawdopodobnie jeszcze przed snem przeczytam chociaż rozdział książki.
Znalezione obrazy dla zapytania hello april

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.