7 kwietnia 2017

Our love, his trust

Hej,
Piątek.

Dzisiaj szczerze mówiąc nie opłacało mi się wstawać z łóżka.
Zaczynając od tego, że cały dzień padał deszcz. Poza tym praktycznie nic nie robiłam, siedziałam, siedziałam i jeszcze raz siedziałam, poza tym grałam w karty. A potem miałam skrócone lekcje przy tym, że nikt nie wiedział dlaczego, nawet nauczyciele.

W sumie to do szkoły chodzę codziennie tylko z uwagi na znajomych. Ale przynajmniej jest fajnie, mamy co robić i pasuje nam to.

Wróciłam do domu ponad godzinę szybciej, chociaż szczerze mówiąc ostatnio lubię wracać autobusem w piątki. Głównie z uwagi na inne towarzystwo niż zazwyczaj.

Dzisiaj też minęły trzy lata od dosyć ważnego dla mnie dnia. No cóż.

Z uwagi na deszcz nigdzie nie wychodziłam, zobaczyłam odcinek serialu, przeczytałam kilka rozdziałów książki. Za chwilę rozłożę łóżko, umyje się i wrócę do książki. To będzie najlepszy wybór na dzisiejszą noc.

Całkiem możliwe, że jutro pójdziemy z koleżankami na dwór, ale wszystko zależy głównie od pogody i ostatecznych planów. Zostanie w domu jak będzie padać to dosyć dobra opcja numer dwa.
grafika love, couple, and Relationship

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.