16 lipca 2017

She know where you are

Hej,
Niedziela.
Koniec tygodnia.

Dopiero popołudnie, a ja już tutaj jestem, głównie dlatego że wieczorem będę miała jazdy. A jak wrócę pewnie nie będzie mi się chciało zbytnio ruszać cokolwiek. Po prostu miło i przyjemnie dokończę tę niedzielę, może zobaczę jeszcze jeden odcinek serialu albo kontynuuję książkę.

Obecnie musiałabym jeszcze ubrać pościel i egzamin z prawa jazdy, zresztą książkę też musiałabym kontynuować. Nadal mam strasznie dużo rzeczy na głowie, a przy tym mało czasu. Czekam na ten moment, kiedy będę miała prawo jazdy w ręce, egzamin praktyczny zdany z dobrym wynikiem, wynagrodzenie i jakieś potwierdzenie ze stażu i po prostu będę miała spokojniejszy okres czasu. Jak na razie od kwietnia mój stres zaczął się stresować.

W sumie to w pracy akurat szybko mijają mi dnie, zresztą już połowa za mną. Poza tym chciałabym jeszcze przed urodzinami iść do fryzjera, dodatkowo chciałabym być spokojniejsza co do mojego śmiecenia - zaplanować coś i mniej więcej pewności co do wszystkiego.
Grafika użytkownika 𝓥𝓔𝓡𝓞𝓝𝓘𝓒𝓐 ❥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.