17 września 2016

But I hope I never see them again

Hej,
Sobota.

Skończyłam czytać Sara Shepard Pretty Little Liars - Rozpalone

"Emily, Aria, Hanna i Spencer wyruszają w wymarzony rejs. Błogie lenistwo, piękne widoki i półnadzy przystojniacy… Wydaje się, że nic nie może zepsuć tej wyprawy.Kiedy jednak na statku pojawia się tajemnicza pasażerka na gapę, a nadawca SMS-ów znów zaczyna wysyłać pogróżki, dziewczyny wpadają w popłoch. Karaibski sen zmienia się w walkę o przetrwanie…"

To już dwunasty tom serii. Był on trochę inny, głównie dlatego, że większość akcji działa się na oceanie. Pojawia się multum nowych postaci, które tylko jeszcze więcej zagmatwają życie Kłamczuchą. Już chyba przyzwyczaiłam się do stylu pani Shepard, bo można powiedzieć byłam o krok przez dziewczynami. Wiedziałam czyj jest wisiorek od początku, wiedziałam kim okaże się Naomi, przeczuwałam co stanie się z Jordan. Tak jak zawsze nie będę tutaj za dużo zdradzać, po prostu działo się, oj działo. Liczę na to, że następna część będzie tak samo dobra albo i nawet lepsza.

W taki deszczowy dzień praktycznie nie wychodziłam z domu, z rana posprzątałam, a później miałam czas dla siebie. Bardzo przyjemnie czytało mi się książkę, a potem oglądało dwa filmy.
Zobaczyłam "183 metry strachu" ("The shallows") czyli film który już długo mnie interesował.
Drugim moim wyborem był film "Amerykańska dziewica" o którym coś słyszałam i akurat znalazłam go na zalukaj. A że trwał mniej niż półtora godziny to tym bardziej go zobaczyłam. O obu filmach coś powiem, ale jutro bądź w późniejszym, ale bliskim czasie. Chciałabym też zobaczyć "Suicide squad" gdyż wszędzie on się znajdował i muszę sprawdzić czy jest nad czym się zachwycać. Po prostu muszę to sama sprawdzić, nawet szukałam go w internecie, ale wszędzie jest wersja z dubbingiem, która jest straszna.

No nic, rozłożę łóżko, umyję się, może zacznę kolejną część książki i wyjdę jeszcze na podwórku, potem już będę mogła iść spać.
Znalezione obrazy dla zapytania pretty little liars rozpalone

10 komentarzy:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.