27 września 2016

Pull the sheets right off the corner

Hej,
Wtorek.

Skończyłam czytać Sara Shepard - Pretty Little Liars - Toksyczne

"Aria, Emily, Spencer i Hanna ledwo uszły z życiem z ostatniego starcia z A. Policja jest przekonana, że ich prześladowca został wreszcie schwytany i że to już koniec tej toksycznej sprawy. Tymczasem prawdziwa, śmiertelnie niebezpieczna A. wciąż jest na wolności i nie spocznie, dopóki nie dopadnie dziewczyn…Czasu jest mało. Czy przyjaciółki zdążą wytropić A., zanim same staną się jej ofiarami?"

Piętnasty tom za mną. Z jednej strony cieszę się, że zbliżam się do końca serii, ale z drugiej po prostu nie chcę jej kończyć. Tak czy inaczej Pretty Little Liars zarówno jako serial, jak i książki będą dla mnie ważne. W sumie to nawet dobrze, że wersja pisana i jej ekranizacja nie mają ze sobą dużo wspólnego, dzięki temu aż tak bardzo te zdarzenia mi się nie mieszają. Chociaż i tak niekiedy muszę dłużej się zastanowić, żeby być pewną kiedy co się wydarzyło. Nie mogę doczekać się tej szesnastej części. Prawdopodobnie już dziś ją zacznę.

Dużo działo się w "Toksycznych", w końcu tak jak przypadło na serię Słodkich kłamstewek. SPOJLERY! Szczerze mówiąc już trochę irytuje mnie ciągły powrót do motywu Ali. Strasznie ciekawi mnie co się stało po ostatnich wydarzeniach, jakie spotkały Kłamczuchy. Przynajmniej dwa rozdziały ostatniej części przeczytam w ciągu godziny. Po prostu muszę.

Obecnie pozostało mi już tylko rozłożyć łóżko, zrobić lekcje, zobaczyć odcinek Słowa na R, umyć się, potem będę mogła zacząć tom "Mordercze", po czym już tylko pójdę spać.
Znalezione obrazy dla zapytania toksyczne pretty little liars

2 komentarze:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.