24 września 2016

So baby pull me closer in the backseat of your Rover

Hej,
Sobota.

Skończyłam czytać Sara Shepard - Pretty Little Liars - Zatrute

"I co teraz?A.

A. zmienia reguły gry i zatruwa życie czterem przyjaciółkom, ujawniając kolejne sekrety. Emily, Aria, Spencer i Hanna muszą odpowiadać na niewygodne pytania policji. Jeśli prawda wyjdzie na jaw, grozi im więzienie. A. sprytnie się maskuje, ale drobna pomyłka może wiele kosztować…
Czy tym razem dojdzie do konfrontacji?"

To już czternasta część serii PLL. A co się działo w tym tomie? No w sumie dużo spraw się wyjaśniło. Czytając ostatnie strony książki, co chwilę miałam otwarte usta. Z uwagi, że nigdy nie zdradzam za dużo i o tym się nie wypowiem, po prostu sama nie chciałabym przez przypadek trafić na spojlery, więc i też sama ich nie piszę. Jeśli ktoś czyta serię Pretty Little Liars, w swoim czasie pozna i przeżyje wszystko sam. Powiem tylko tyle, że szkoda mi było Emily, reszta Kłamczuch jakoś się jednak miała. Już nawet zaczęłam następną część. Pozostały mi dwie ostatnie.

Obecnie łóżko już rozłożyłam, paznokcie zrobiłam i w sumie to pozostało mi już tylko umyć się, kontynuować film i przeczytać kilka rozdziałów książki, potem już tylko pójdę spać.
Znalezione obrazy dla zapytania zatrute pretty little liars

4 komentarze:

 1. Uwielbiam tą serię i ogółem autorkę! :)

  Serdecznie zapraszam na nowy post :)
  ♥ Diana Ashe KLIK! ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogę powiedzieć, że po przeczytaniu 16 jej książek też ją lubię. :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.