23 września 2016

No, I, I, I, I, I can’t stop

Hej,
Piątek.
Witamy pierwszy dzień jesieni! Już za chwilę liście będą kolorowe, noce dłuższe, herbata cieplejsza, świeczki fajniejsze, a koce przyjemniejsze. Myślmy pozytywnie czas wyciągnąć bordowe, granatowe, ciemne kolory, które jak dla mnie idealnie pasują do jesieni.

Kolejny dzień dobiega końca.
A co tu się dzisiaj takiego działo, no w sumie to było kilka śmiesznych sytuacji, między innymi z zgubionymi dokumentami jakiegoś chłopaka, z tym, że jako jedyna na zeszłym sprawdzianie wydałam drewno zamiast stołów oraz z sosem czosnkowym w torbie koleżanki i przede wszystkim z wyborami samorządu szkoły.
Co do tego ostatniego mam nadzieję, że nie zostanie wybrany nikt z pierwszej klasy, bo na prawdę argument, że nic się nie dzieje w szkole, przy tym że ta dziewczyna chodzi do niej trzy tygodnie, jest słaby. Tak że nawet pani pedagog się wkurzyła i była dosyć zła. Poza tym jest pozytywnie ciastka, babeczki wyborcze jak najbardziej mi pasują, co z tym, że i tak nie zagłosuje na dane osoby.

Poza tym nie było aż tak źle, kolejny tydzień szkolny strasznie szybko mi minął. Obecnie najbliższe wolne będzie dopiero czternastego października czyli dokładnie za trzy tygodnie. Cieszmy się tym co mamy, przede wszystkim teraźniejszym weekendem. W końcu dzień, kiedy nie mam ustawionego budzika.

No nic, łóżko już rozłożyłam, odcinek Słowa na R zobaczyłam, za chwilę się umyję i kontynuuję czytanie książki. Może zobaczę jakieś pół godziny (mniej, więcej) Suicide Squad. Jeśli nie postaram się dokończyć go jutro lub w niedzielę. W książce zostało mi jakieś sto czterdzieści stron, czyli też w ten weekend raczej ją skończę.

Miłego weekendu!
grafika fall

2 komentarze:

 1. niby szkolne dni mijaja szybko, ale ile w nich stresu!

  http://karolinaslomka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej jak najbardziej go eliminować i starać się myśleć pozytywnie :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.