9 września 2016

I already know

Hej,
Piątek.

Szczerze mówiąc szybko minął mi ten tydzień. Z drugiej strony czuję się jakbym chodziła do szkoły już drugi miesiąc, ale dopiero w zeszły czwartek ją zaczęliśmy. Ogólnie dzisiaj nic takiego ciekawego się nie działo. Tak jak zawsze było kilka śmiesznych zdarzeń, po prostu zwykły dzień. Nie wyobrażam sobie tego, jak niektóre osoby mogą funkcjonować spędzając większość dnia w społeczności, której "nienawidzą". Jak dla mnie jest to niemożliwe, aby nastawić wszystkich przeciwko swojej osobie. Nie ma sensu robienie sobie wrogów w klasie, szkole. Nie ważne. Istotne na bieżącą chwilę jest to, że mamy weekend. Przynajmniej w sobotę nie mam budzika i większość czasu jest moja. Poza tym, że z rana muszę posprzątać i odkurzać, co też w jakimś stopniu lubię.

Obecnie już się umyłam, łóżko mam rozłożone, przejrzę jeszcze tumblra i przeczytam kilka rozdziałów Pretty Little Liars. Potem mogę iść spać. W sumie to zależy od tego, czy będzie mi się chciało czy też jeszcze chwilę posiedzę.
grafika delicious, food, and ice cream

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.