1 września 2016

Hello September

Hej,
Wrzesień - nowy miesiąc

Oficjalnie rok szkolny 2016/2017 uważam za rozpoczęty.

Jak tam u mnie w tym nowym roku? W sumie po staremu, oprócz tego, że odpadło mi siedem przedmiotów i przyszły cztery. Poza tym mój plan lekcji jest straszny, w ogóle mi się nie podoba, zaszło też dużo zmian co do nauczycieli. Co do tego planu to szczerze o wiele bardziej chciałabym zaczynać cały tydzień na ósmą, aby tylko nie kończyć o szesnastej (np. w piątek). Nawet siódma rano byłaby przychylniejsza. No nic, liczę na to, że dojdzie zmiana na lepsze tego rozkładu.
Dobrze, że mam klasę, którą lubię inaczej byłoby gorzej. W sumie to oni w ogóle się nie zmienili, jedynie niektóre dziewczyny zrobiły coś z włosami.

Jutro już pierwszy dzień takiej bardziej prawdziwej szkoły. Prawdopodobnie nie będzie dużo omawiania i nauczyciele normalnie wrócą do lekcji. No cóż. Nadal jakoś nie czuję tej szkoły. Pewnie po tym jak jutro wrócę o siedemnastej już poczuję. Nie wyobrażam sobie tego, że niektóre osoby siedzą tyle godzin w szkole, narzekając na nią i na osoby z klasy. Trzeba mieć jakieś oparcie, dla mnie jest nim właśnie klasa. Każdego dnia pojawia się jakiś pozytywny aspekt, który poprawia nastawienie. Są sprawdziany, zadania, stres, ale przecież nie można się tym kierować. Samo oczekiwanie wakacji, wolnego nic nie da, obecnie jest najlepszy czas. Każda osoba powinna korzystać z tego co ma. Zawsze da się znaleźć czas, na przykład wezmę zeszły rok. Miałam praktycznie codziennie coś do nauczenia się, a jednak udawało mi się dosyć często wychodzić ze znajomymi, co z tego że nocą, było zimno i tym podobne. Było fajnie, było to jakieś oderwanie.

No nic, pozostaje mi rozłożyć łóżko, umyć się, porobić coś jeszcze i później będę czytać książkę.
Znalezione obrazy dla zapytania hello september

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.