11 września 2016

Why did we turn a good time to a dark one?

Hej,
Niedziela.

Zobaczyłam dzisiaj film Gang Bang. Szczerze mówiąc to chciałam go zobaczyć od momentu jego premiery, niestety nigdzie nie był dostępny. Dopiero dziś udało mi się go znaleźć na zalukaj.

"Współczesna historia miłosna. Dwie przyjaciółki, George i Laetlia, zabijają wakacyjną nudę na imprezach w domu Alexa. Podczas jednego wieczoru przebojowa George prowokuje grę w "Bang Gang", która szybko staje się obowiązkowym punktem następnych imprez. Seks, alkohol, narkotyki, zabawa do samego rana – bez zahamowań, wszystko zostaje wśród znajomych. Ale beztroski czas szybko się kończy, kiedy George odkrywa, że chłopak, w którym jest zakochana, zdradza ją z najlepszą przyjaciółką. A na dodatek "Bang Gang" zaczyna wymykać się spod kontroli."

Opis wydaje się nawet fajny, zapowiedzi filmu jako podobnego do brytyjskiego serialu Skins zachęcały, a wyszedł średni efekt końcowy. Samo ukazanie seksu, stosunków, nagości nie jest niczym nowym. Na samym końcu filmu 'zabawy' jest moralistyczna część. To po prostu wstyd, że nastolatki mogą w ogóle nie myśleć o zabezpieczeniu. Co też kończy się wieloma chorobami wenerycznymi, ciążą, szkołą z internatem i problemami. Ten film byłby o wiele lepszy, gdyby ten zawarty morał zajmował więcej czasu. No cóż, można zobaczyć, ale szału co do niego nie ma.

Znalezione obrazy dla zapytania gang bang film

Dopiero co wróciłam z gór, mogę powiedzieć, że już czuję jutrzejsze nogi. W sumie to albo w ogóle nie będę niczego odczuwać albo będę czuć aż za dużo. Ale przynajmniej fajnie było.
Za chwilę zrobię lekcje, spakuję się, umyję i kontynuuję czytanie książki. Później pozostaje mi już tylko sen.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.