19 grudnia 2016

And then for years to come we'll always know one thing

Hej,
Poniedziałek.
Zaczynamy nowy tydzień.

W sumie nie działo się dzisiaj nic szczególnego, napisałam oba sprawdziany, oddałam tę ozdobę, przesiedziałam jakoś te siedem godzin i w sumie nie było aż tak źle, zwłaszcza jak już skończyłam lekcje i wracałam do domu po prostu ze wszystkimi.

Obecnie pozostało mi już tylko pouczyć się na zawodowy angielski i niemiecki. Po jutrzejszym dniu mam nadzieję, że do świąt już nic więcej nie będę pisać. Przynajmniej tyle bym chciała, ostatnie dwa tygodnie są po prostu masakryczne.
Poza tym miło by było dokończyć odcinek Pamiętników wampirów i przeczytać chociaż rozdział książki, poza tym może bym zaczęła następny odcinek, bo do tych aktualnie wychodzących zostaje mi serio dużo - jakieś sto siedemdziesiąt odcinków, jak nie więcej. Ale co najważniejsze to spodobał mi się ten serial, więc też liczę na to, że do końca będzie się go dobrze oglądało.

No nic, zacznę się zbierać, nikt inny nie wykona moich obowiązków, a chciałabym też się dzisiaj wyspać, w końcu jutro znowu na ósmą rano.

Miłego tygodnia!
grafika christmas, light, and winter

2 komentarze:

 1. Ja raczej nie mogę liczyć na brak nauki w ostatnich dnia... Święta też nie zapowiadają się kolorowo... Na którym odcinku jestes? Uwielbiam ten serial!

  Pozdrawiam ♥,
  MADEMOISELLE BLOG

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak na razie to na piątym pierwszego sezonu - dopiero co zaczęłam. :)
   Od chwili obecnej w szkole już raczej mam luz

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.