8 grudnia 2016

Oh, why? 'Cause that's Christmas to me

Hej,
Czwartek.
Szybko mija mi ten obecny tydzień. Ciągle coś robię, gdzieś idę bądź gdzieś wychodzę i jakoś te godziny lecą.

Dzisiaj w szkole nie robiłam nic. Większość lekcji przesiedziałam, część z nich pod ławką, gdzie nie było mnie widać, więc mogłam rozmawiać, śmieszkować i nikt nie mógł się doczepić. Ostatnie dwie lekcje po prostu pochodziłam sobie po szkole i na samym końcu graliśmy w piłkarzyki. Chyba znaleźliśmy nowe zajęcie na przerwy. Szczerze mogę powiedzieć, że lubię moją klasę. Nie jest idealna, ale często da się z nimi dogadać i pośmiać.

Skończyłam pierwszy sezon The Carrie Diaries. Muszę przyznać, że to jeden z niewielu seriali, którego polubiłam od samego początku. Po prostu zakochałam się w nim. Jest naprawdę dobrze zrobiony, strasznie podoba mi się przedstawienie tamtych lat. Szkoda, że pozostało mi już tylko jeden sezon.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się, nałożyć maskę na włosy, rozłożyć łóżko, pouczyć się i ogólnie spakować do szkoły. Potem będę miała czas wolny i albo zobaczę następny odcinek Pamiętników Carrie albo kontynuuję książkę.
Grafika użytkownika Aჳεթδαйðжαηка✓

2 komentarze:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.