2 grudnia 2016

Strike a pose for the front cover of a magazine

Hej,
Piątek.

No to grudzień już się zaczął. 

Skończyłam pierwszy i ostatni sezon Eye Candy.

Znalezione obrazy dla zapytania eye candy gif

Serial opowiada o "Lindy Sampson (Victoria Justice), uzdolnionej informatyczce, która za namową przyjaciółki zaczyna randkować przez Internet. Wkrótce dziewczyna podejrzewa, że jeden z jej zalotników może być psychopatą. Gdy dochodzi do serii brutalnych morderstw, wszystkie ślady prowadzą do chłopaka, z którym randkowała Lindy. Dziewczyna wraz z uzdolnionym zespołem hakerów stara się poznać tożsamość zabójcy."

Podobny obraz

W sumie to nawet nie wiem jak natknęłam się na ten serial. Ale chciałam go zobaczyć tylko dlatego, iż gra tam Victoria Justice. A szczerze mówiąc strasznie polubiłam tę historię i już ubolewam nad tym, że jeszcze w 2015 ten serial został anulowany. Nie powiedziałabym, że miał małą oglądalność, po prostu chyba był słabo zareklamowany, skoro do niedawna o nim nie słyszałam. Poza tym na prawdę ciekawi mnie coś się stało z siostrą Lindy, Sarą. Sama postać mordercy do samego końca nie wiadomo kto nim jest. A kiedy już się dowiedziałam, spojrzałam na niego zupełnie inaczej, poczułam obrzydzenie, jak mogłam polubić kogoś takiego. Podobało mi się zbliżenie na życie mordercy, na jego dzieciństwo.
Znalezione obrazy dla zapytania eye candy gif

Tak jak mówiłam, szczerze żałuję że nie ma i nie będzie drugiego sezonu Eye Candy. Za to już zaczęłam The Carrie Diaries. Zobaczyłam pierwszy odcinek i mogę powiedzieć, że polubiłam ten serial, ma w sobie to coś. Zobaczymy jak akcja się rozkręci.

Obecnie już tylko pozostało mi umyć się i rozłożyć łóżko. Potem przeczytam księgę Pana Tadeusza i jeśli mi się uda rozdział książki. Zależy ile czasu mi pozostanie, ale miło by było zobaczyć jeszcze jeden odcinek Pamiętników Carrie.

Miłego weekendu! ♥

6 komentarzy:

 1. Ciekawe!

  Zapraszam na nowy post i 2 kokursy na moim blogu! Do wygrania kosmetyki i książka!
  ALEXANDRAK-BLOG.BLOGSPOT.COM

  KONKURS - wygraj kosmetyki
  KONKURS - wygraj książkę


  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam ta aktorkę :D
  Obserwujemy?

  Zapraszam: http://velina-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealny post ♥♥♥

  Zapraszam do mnie na konkurs :) W skrócie - możesz wygrać róż mineralny Annabelle Minerals, a jedynym koniecznym warunkiem jest obserwacja bloga:

  http://dariaa-blog.blogspot.com/2016/10/konkurs-wygraj-jeden-z-czterech-rozy.html

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.