12 grudnia 2016

I've got this Christmas song in my heart

Hej,
Poniedziałek.

Nowy tydzień grudnia. Co tu dużo mówić, w szkole było dosyć nudno i w sumie to nic szczególnego się nie działo, po prostu zwykły dzień.

Wszyscy już od ponad tygodnia byli świadomi, że jutro będą skrócone lekcje już myślałam, że nawet pójdę do fryzjera, bo będę w domu około czternastej, a tu się okazuje, że lekcje skrócone będą, ale o pięć minut. Więc skończę tylko o godzinę szybciej, no ale zawsze coś. A co do tego fryzjera to i tak możliwe, że się wybiorę, przydałoby mi się podciąć włosy, bo moje obecne są jak dla mnie za długie.

Wróciłam do domu trochę szybciej, dlatego też szybciej miałam czas dla siebie, zobaczyłam odcinek The Carrie Diaries, napisałam sobie kartki na angielski, rozłożyłam łóżko i obecnie dopiero co się umyłam i za chwilę pójdę spłukać maskę z włosów.

Potem będę musiała pouczyć się na sprawdzian z ekonomii, bo jak na razie to nic nie umiem, a zależałoby mi na piątce z tego przedmiotu. Zresztą zobaczy się i tak tym razem będzie to test wielokrotnego wyboru, więc nie muszę do końca uczyć się regułek. Jakoś w ostatnim czasie strasznie nie chce mi się czegokolwiek uczyć, wolę się zrelaksować i udawać, że nie mam problemów. No cóż.

No to zbieram się do łazienki, bo ekonomia czeka. Zresztą jutro mam na ósmą, więc wolałabym mimo wszystko spać te siedem godzin, a nie tak jak dzisiaj spałam o wiele za mało, bo nie umiałam zasnąć i chyba za dużo myślałam.
grafika love, couple, and kiss

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.