4 grudnia 2016

They pay me larger than life

Hej,
Niedziela.

Już jutro znowu poniedziałek, następny tydzień, a nawet dwa tygodnie będą dosyć ciężkie. Głównie dlatego, że za niedługo przerwa świąteczna i koniec semestru, a nie mamy ocen. Ciekawie będzie, mimo wszystko i tak znajdę czas dla książki i serialu. Muszę mieć jakieś przyjemności z normalności, poza tym miło by było chodzić szybciej spać. W ostatnich dniach spałam po sześć godzin, co raczej nie wpływało na mnie zbyt pozytywnie. Liczę na to, że aktualnie będę zasypiać wcześniej.

W sumie to dużo dzisiaj zrobiłam, przede wszystkim rzeczy do szkoły, a obecnie już się umyłam, czekam aż wyschną mi włosy i potem w sumie mogłabym się położyć. Ale jeszcze w międzyczasie postaram się przynajmniej przeczytać podsumowanie rozdziału z historii, może też zacznę następny odcinek Pamiętników Carrie. Na prawdę wciągnęłam się w ten serial. Muszę przyznać, że podoba mi się przedstawienie tamtych lat, w sumie lat, kiedy jeszcze mnie nie było nawet na świecie. Sądzę, że The Carrie Diaries będzie jedynym z moich ulubionych seriali i długo będę o nim pamiętała.

No nic, zacznę się zbierać, nie mam zamiaru znowu iść spać o pierwszej. Dobrego początku nowego tygodnia.
grafika love, couple, and kiss

2 komentarze:

  1. Pamiętaj 45 min nauki i przerwa na coś miłego :) Jak w szkole hehe
    agnieszka-gromek.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.