21 grudnia 2016

So this is Christmas

Hej,
Środa.
Ostatni dzień jesieni.

Zacznijmy od tego, że szczerze mówiąc to nie opłaciło mi się dzisiaj iść do szkoły. Po prostu większość czasu przesiedzieliśmy albo w bibliotece albo na dworze. W sumie to było nawet śmiesznie.
I tak chyba wygrał mój kolega który wyszedł do "szkoły", a tak serio do domu kolegi, który miał mieć dom dla siebie cały dzień. No to fajnie idzie, dzwoni do drzwi, a tu mama kolegi mówi, że on jeszcze śpi.

Jutro już ostatni dzień w szkole, czyli wigilijka klasowa. Więc to pewne, że nic nie będziemy robić cały dzień, poza tym pewnie będzie akademia i to tyle z tego dnia. Miło by było gdyby nas zwolnili szybciej i tak tylko będziemy siedzieć. Zresztą zobaczy się.

Obecnie już pozostało mi tylko się spakować, umyć i rozłożyć łóżko. To w sumie będzie wszystko. Potem prawdopodobnie przeczytam przynajmniej jeden/dwa rozdziały książki i zacznę następny odcinek Pamiętników wampirów.

No to się zbieram.
grafika winter, snow, and road

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.