29 grudnia 2016

I met you in the dark

Hej,
Czwartek

Jeszcze wczoraj w nocy skończyłam pierwszy sezon SKAM. Na prawdę pozytywnie zaskoczył mnie ten serial. Od kiedy się o nim dowiedziałam, chciałam sprawdzić czy na prawdę jest wart uwagi. Potem dowiedziałam się, że pochodzi z Norwegii i jeszcze bardziej byłam go ciekawa. Obecnie jestem na dziewiątym odcinku drugiego sezonu i prawdopodobnie jutro właśnie skończę ten sezon, więc pozostanie mi trzeci na pierwszy tydzień stycznia.

Dzisiaj wstałam znacznie szybciej niż w ciągu ostatnich dni, nawet nastawiłam sobie budzik - mimo wszystko nadal nie mogłam zasnąć i tak średnio się wyspałam. Byłam w mieście i ogólnie się przejść.

Coraz więcej myślę o postanowieniach na 2017 rok i w sumie to zbierze ich się całkiem dużo. Zaczynając od:
- zdania egzaminu na prawo jazdy
- zdania egzaminu zawodowego
- oglądać serial
- czytać książki
- dobrze się bawić
no i jeszcze innych, których nie chcę tutaj przedstawiać, bo są bardziej osobiste. Tak czy inaczej rok 2017 raczej długo zapamiętam, będzie dobry. Po prostu liczę na to, że wszystko pójdzie po mojej myśli.

Aktualnie już się umyłam, łóżko rozłożyłam, nawet nakremowałam stopy, pozostało mi już tylko zobaczyć odcinek serialu i będę mogła iść spać, jutro mam zamiar zrobić pracę do szkoły, bo inaczej nigdy jej nie zrobię.
grafika bedroom, home, and room

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.