13 czerwca 2017

Ask you once, ask you twice now

Hej,
Wtorek.

Szczerze mówiąc dzisiaj całkowicie sobie odpuściłam i tylko jakoś przesiedziałam te siedem godzin. Najlepszy i tak był zawodowy angielski, na którym z koleżankami grałyśmy w karty, ale też jako jedynie odpowiadałyśmy na lekcji, dzięki czemu mamy jakieś plusy czy ocenę na trzecią klasę. No świetnie, jak najbardziej mogę być oceniana pozytywnie za karty. Choć sporo nauczycieli zarzuca, że mamy nie grać w szkole (na przerwach). Czyli tak jakbyśmy siedzieli na telefonach - źle, a jak gramy razem, rozmawiamy - też źle. Niektórzy po prostu widzą w kartach wielki hazard i nie wiadomo co jeszcze.

Wróciłam do domu, byłam w sklepie, zobaczyłam kilka odcinków i prawdopodobnie w ciągu najbliższych dni skończę oglądać Chasing life. A nawet przyzwyczaiłam się do tego serialu. W sumie to chyba dobrze, że uda mi się go skończyć dosyć szybko, bo przynajmniej nie będę miała kolejnego pretekstu, aby nie powtarzać do egzaminu.

Obecnie pozostało mi umyć się, rozłożyć łóżko, przygotować na jutro i mniej więcej pomyśleć jak jutro się ubiorę.
grafika interior, bedroom, and home

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.