12 czerwca 2017

It's true

Hej,
Poniedziałek,
zaczynamy kolejny tydzień.

W sumie zapowiada się całkiem dobrze, jeszcze tylko jutro idę do szkoły, w środę jestem w górach, a w czwartek mam jazdy, piątek za to mam całkowicie wolny.

Obecnie jak najbardziej wychodzę z ocenami, ostatecznie będę miała chyba tylko jedną trójkę z historii, reszta to same czwórki, piątki i szóstka. Całkiem dobrze i zarazem śmiesznie to wygląda.

Wróciłam do domu, siedziałam w domu, siedziałam na podwórku, zobaczyłam kilka odcinków serialu, zrobiłam to co musiałam i w sumie całkiem wolne są moje ostatnie dni.

A za tydzień egzamin teoretyczny, za dwa tygodnie i kilka dni egzamin praktyczny. Już widzę jak kilka dni przed zacznę coś powtarzać, może jednak przemogę się do tego. Dlatego moim zdaniem te egzaminy powinny być we wrześniu czy jakimś innym chłodnym miesiącu - wtedy bardziej by mi się chciało i nie tylko mi. 

Obecnie pozostało mi rozłożyć łóżko, spakować się, umyć i będę mogła robić co będę chciała, całkiem prawdopodobne, że zrobię sobie test z prawa jazdy. 
grafika drink, summer, and food

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.