26 czerwca 2017

Just a distant memory

Hej,
Poniedziałek.
Pierwszy poniedziałek wakacji 2017.
Można wręcz powiedzieć, że to pierwszy dzień tych wakacji.

Dlatego też wstałam dosyć późno, wyprałam skarpety i umyłam buty, zrobiłam sporo testów z prawa jazdy i przeczytałam sporo rzeczy właśnie odnoście zdawania egzaminów, byłam na dworze.

Zaczęłam oglądać nowy serial Suits

"Mike Ross jest leniwym, lecz błyskotliwym, wyrzuconym z uniwersytetu chłopakiem, cechującym się pamięcią fotograficzną, która pomogła mu zdać egzaminy adwokackie, nie uczęszczając do szkoły prawniczej. Harvey Specter, jeden z najlepszych prawników na Manhattanie, zatrudnia Rossa na stanowisku jego nowego współpracownika. Jednakże musi on udawać, że ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Harvarda, ponieważ tego oczekuje od pracowników polityka firmy."

Jak na razie nie mogę za dużo o nim powiedzieć, bo zobaczyłam tylko jeden odcinek, ale powiedziałabym, że będzie to jeden z moich seriali. Zresztą pewnie będę tutaj pisać o skończonych sezonach przy czym pewnie wypowiem się trochę o owym prawniczym serialu.

Obecnie pozostało mi rozłożyć łóżko, umyć się, zobaczyć ostatni odcinek Skam. Później wszystko zależy od tego ile czasu będę miała czasu. Jutro za to przed południem chcę iść do urzędu miasta z wnioskiem o pierwszy dowód osobisty.
grafika light, sea, and beach

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.