27 czerwca 2017

Hope she treats you better than you treated me, ha

Hej,
Wtorek.
Dokładnie za miesiąc będę już pełnoletnia.

Dzisiaj byłam w urzędzie złożyć wniosek o wydanie pierwszego dowodu osobistego.
Już za miesiąc będę miała urodziny, jakoś dziwnie mi z tym. Tak strasznie czekałam do tego momentu mojej osiemnastki, a teraz czym do niej bliżej tym bardziej chciałabym się cofnąć albo przynajmniej zatrzymać w obecnym momencie. Dobrze mieć jakieś cele, czekać na coś. Potem również będę miała swoje dalsze plany, ale kolejne urodziny będą już coraz mniej wyczekiwane. Jak dla mnie wiek około dwudziestu lat jest idealny, jak na razie tak uważam. Z czasem zobaczymy co będę uważała za wyśrodkowane.

Skończyłam czwarty i ostatni sezon SKAM

Jak dla mnie nadal jest to jeden z najbardziej realistycznych seriali młodzieżowych. Dobrze mi się go oglądało, odcinki były w miarę krótkie, bohaterzy spójni, dobrze zagrani. Naprawdę tak dobrego serialu, który tworzyli sami młodzi ludzie, dawno nie było. Mam nadzieję, że nie powstanie amerykańska wersja Shame, bo całkiem możliwe, że skończy tak samo jak amerykańska wersja Skins. Tak czy inaczej serial warty polecenia. Cieszę się, że ma tylko cztery sezony, ale jednocześnie chciałabym też, aby inne postacie również były dokładniej przedstawione.


W sumie to nie robiłam za dużo, byłam w urzędzie, na poczcie, zrobiłam zadanie z egzaminu, zobaczyłam kilka odcinków serialu, siedziałam na dworze i w sumie tak minął mój drugi dzień wakacji. Chociaż jak na razie kompletnie tego nie czuję, że je mam. Zobaczymy po egzaminie albo ostatecznie po skończeniu stażu.

Obecnie pozostało mi już tylko rozłożyć łóżko, umyć się, posiedzieć trochę i będę mogła iść spać, bo jutro też będę miała jazdy w południe.
grafika girl, hair, and nike

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.