30 czerwca 2017

Goodbye June

Hej,
Piątek.

Egzamin zawodowy - praktyczny napisany.
Obecnie nie chcę już za dużo o tym myśleć, po prostu wolę myśleć, że zdałam, a do sierpnia prawdopodobnie zapomnę o tych egzaminach.
Tak czy inaczej myślę, że egzaminy z zeszłych lat, które robiliśmy w szkole były łatwiejsze. No cóż, najważniejsze to zdać. 

Czerwiec był wymagający. Oceny, zakończenie, egzamin teoretyczny i praktyczny. W sumie wszystko skumulowało się w ogromną ilość stresu. Obecnie ogólnie mam czas dosyć stresujący - egzaminy, prawo jazdy, osiemnastka, dowód, wakacje, staż. Po prostu wszystko się łączy, zazębia i po prostu stopniowo muszę się rozluźniać. Bo ostatnio po prostu mój stres się stresował.

Aktualnie już wróciłam do domu, rozłożyłam łóżko, za chwilę pójdę się myć i spać.
grafika easel, goodbye june, and flowers

2 komentarze:

 1. Ale to masz już wyniki? Faktycznie, czytam Cię od kilku miesięcy i teraz to Ci się nazbierało wszystkiego na raz. Ale nie martw się, dasz radę! Jeśli mogę Ci coś radzić, przywiązuj większą uwagę do tego, żeby nie było w Twojej treści zbyt wielu powtórzeń, w ostatnim fragmencie 'po prostu' pojawiło się trzy razy na przestrzeni dwóch zdań.

  Pozdrawiam ♥,
  MADEMOISELLE BLOG

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostateczne wyniki będą 25 sierpnia. Po rozmowie ze znajomymi myślę, że raczej zdałam.

   Dziękuję za uwagę, teraz tak czytam ten post jeszcze raz i serio za dużo razy użyłam słowa "po prostu" - może to z emocji lub zmęczenia. Będę się starała stosować więcej synonimów, nie powtarzać się aż tak bardzo.

   Również pozdrawiam ♥

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.