5 sierpnia 2016

And although time may take us into different places

Hej,
Piątek.
Skończyłam Gossip Girl

Dziś zobaczyłam ostatni odcinek. I szczerze czuję jakby czegoś mi brakowało, jakby coś ważnego się skończyło. W sumie to prawda.
[SPOJLERY!] O tym kto jest tytułową Plotkarą dowiedziałam się przez przypadek. Nienawidzę osób, które tak po prostu piszą co się stało, kto kim jest i tak dalej. Po co? Najlepiej zachować ważne momenty dla siebie, a jak już to nie zdradzać wszystkich szczegółów, żeby jednak mieć jakiś element zaskoczenia. Ten dziesiąty odcinek szóstego sezonu podobał mi się najbardziej. Całe wyjaśnienie i samo to, że aktor który był Plotkarą sam nie wiedział o tym do momentu kręcenia. Fajna była ta wstawka "pięć lat później". Mimo wszystko najlepszym fragmentem nie było poznanie tożsamości Plotkary, a ślub, a nawet dwa śluby.
Słyszałam jakieś pogłoski o siódmym sezonie ileś lat później. Ale szczerze lekko wątpię w kontynuację, bo raczej brakowałoby głównego punktu zaczepienia, jakim to była Plotkara. Zobaczymy, tak czy inaczej chętnie jeszcze raz zobaczyłabym Chucka i Blair.

Żeby zapełnić powstałą pustkę, zaczęłam już Recovery Road. Tegoroczny serial, który ma tylko sezon - trzynaście odcinków i nie doczeka się kontynuacji. Już został anulowany. No cóż, zobaczę te wszystkie odcinki i ocenię czy na prawdę nie należała mu się szansa.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dzisiaj wstałam o dziewiątej, najdziwniejsze, że właśnie o tej godzinie się obudziłam. Czyli wykorzystałam ten dzień. Już do końca tego miesiąca w większość dni zamierzam szybciej wstawać, aby też mieć więcej czasu. Spanie do jedenastej i krótki dzień, nie jest tego warte. Nie wyobrażam sobie tego, że kilka lat temu wstawałam o siódmej, ale też prawdopodobnie chodziłam spać szybciej niż około pierwszej.

Obecnie już tylko pozostaje mi kolejny odcinek Słów na R. Prysznic i rozłożenie łóżka, może zobaczę jeszcze jeden odcinek RR, przeczytam z dwa/trzy rozdziały książki, a potem zostaje mi już tylko iść spać.
xoxo

2 komentarze:

 1. Ja też uwielbiam oglądać plotkarę :)
  agnieszka-gromek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę żałuję, że dopiero w tym roku zaczęłam oglądać ten serial. :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.